Strona główna
Internet
Tutaj jesteś

Tablet Samsung – czego warto się dowiedzieć?

21 maja 2024 Tablet Samsung


Tablet Samsung może uprzyjemnić Twoją codzienną pracę i naukę. Przyda się również stricte rozrywkowo – prawdopodobnie stanie się Twoim osobistym centrum dobrej zabawy (zapewni to m.in. dostęp do gier online). Czego musisz koniecznie dowiedzieć się na jego temat?

Samsung tablety – uniwersalne w każdym calu

Tablety Samsung stanowią perfekcyjne połączenie wydajności i niezawodności – są dobrym wyborem dla profesjonalistów i użytkowników domowych. Nadają się doskonale do:

  • pracy;

  • nauki;

  • zabawy.

Zapewniają wiele ciekawych rozwiązań, a zwłaszcza w połączeniu z rysikiem S Pen i klawiaturą Book Cover Keyboard.

Wybierz tablet Samsung i odkryj jego wszystkie funkcje samemu!

Tablety Samsung – idealne dla profesjonalistów i uczniów

Praca zdalna i nauka online mogą stać się prostsze – wystarczy sięgnąć po tablet Samsung. Urządzenie to będzie wyposażone w potężny procesor, który zapewni płynne działanie poszczególnych programów.

Tablet Samsung przyda się m.in. w efektywnym zarządzaniu projektami, tworzeniu notatek i szkicowaniu pomysłów. Będzie wyróżniać się małymi rozmiarami (względem przenośnych komputerów) i zmieści się do torby podróżnej lub plecaka. Dzięki temu będzie dla Ciebie zawsze gotowy do użycia.

Tablety Samsung Galaxy – centrum rozrywki w Twoim domu

Za szczególnie polecane modele tabletów przez Samsung można uznać:

  • Samsung Galaxy Tab S9;

  • Samsung Galaxy Tab S9+;

  • Samsung Galaxy Tab S9 Ultra.

Wszystkie z nich wyposażono w ekrany Dynamic AMOLED X2 – oferuje on żywe kolory i głębokie czernie*. Warte wspomnienia jest również zastosowanie procesora Snapdragon 8 Gen 2**. Wyróżniają się ponadto normą IP68, niestraszne im zachlapania wodą***.

Więcej informacji na ich temat można uzyskać pod adresem Samsung.com – to dobry sposób, abyś zapoznał się z dokładną specyfikacją poszczególnych urządzeń. Wybierz tablet Samsung, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby!

Tablety Samsung – mobilność bez kompromisów

Tablety Samsung wyróżniają się lekkością i niewielkimi rozmiarami. Będziesz mógł zabrać je ze sobą prawdopodobnie wszędzie – na spotkania biznesowe, wykłady na uczelni i wypady do kawiarni ze znajomymi. Dzięki łączności 5G/LTE zyskasz stały dostęp do internetu****. Możliwe, że nie będziesz musiał już żegnać się ze środowiskiem online nawet na chwilę w ciągu dnia!

Tablet Samsung to coś więcej niż urządzenie. To brama do świata możliwości. Elegancki design i wyjątkowa funkcjonalność, która może przydać Ci się każdego dnia.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X z funkcją Vision Booster w tabletach z serii Galaxy Tab S9 otrzymał certyfikat VDE Germany dla 100 procent Mobile Color Volume w gamie kolorów DCI-P3, co oznacza, że obrazy nie są rozmyte, a niezależnie od tego uzyskasz niewiarygodnie żywe kolory o różnych poziomach jasności. Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 1750 nitów, poprawiając kontrast między ciemnymi i jasnymi aspektami treści cyfrowych, zapewniając lepszą jakość obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1, aby korzystanie z tabletu było jeszcze bardziej wciągające.

**Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych.Snapdragon jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

*** Stopień ochrony IP68 opiera się na warunkach testu laboratoryjnego dla zanurzenia w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra na maksymalnie 30 minut. Nie zaleca się używania na plaży lub basenie.

****Dostęp do internetu wyłącznie w zasięgu sieci 5G/LTE.

Redakcja adpensite.pl

Zajmujemy się doradztwem w kwestiach związanych z marketingiem i biznesem. Dzielimy się wiedzą i nowinkami o reklamie, internecie i social mediach.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Tablet Samsung
szybkość strony
kopia zapasowa telefonu

Jesteś zainteresowany reklamą?