Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Czy warto korzystać z usług firmy Discolm?

3 marca 2023 Czy warto korzystać z usług firmy Discolm?


W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się Discolm, czyli bezpośredni importer z Chin. Czym jest ten podmiot i w czym się specjalizuje? W dzisiejszych czasach ludzie szukają nie tylko dobrej jakości towarów, ale też w niskiej cenie. Właśnie dlatego import różnego rodzaju towarów z Chin cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie da się ukryć, że jest to naprawdę ciekawy pomysł na biznes. Nie musisz samodzielnie jechać do tego kraju, bo możesz skorzystać z pomocy firmy Discolm, która posiada sprawdzonych dostawców oraz doświadczenie. Można śmiało powiedzieć, że niezwykle opłacalnym biznesem jest handel towarami z Chin.

Samodzielny import z Chin nie jest prosty

Samemu dosyć ciężko jest rozpocząć taki biznes, ponieważ trzeba spełnić wiele formalności. Można przypuszczać, że nawiązanie współpracy z bezpośrednim importerem z Chin jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie działalności. Firma ma bardzo duże doświadczenie, dlatego można liczyć na niskie ceny i wysoką jakość towarów. Dużym plusem jest fakt, że nie ma potrzeby poszukiwania dostawców i wyjeżdżania do Azji. To sprawia, że koszty są zdecydowanie niższe.

Warto też wspomnieć, że osoby, które wybrały firmę Discolm mogą zamawiać produkty już od 3500 złotych. Jest to idealna opcja dla ludzi, którzy dopiero rozpoczynają biznes. Discolm to firma polska, która skupia się na imporcie z Chin i realizuje konkretne zlecenia. Przedsiębiorstwo może pochwalić się dużym doświadczeniem w handlu i to na skalę międzynarodową. Dodatkowo posiada dwa magazyny, z czego jeden zlokalizowany jest w Polsce, a drugi na terenie Chin. Klienci nie muszą się o nic martwić, ponieważ firma działa legalnie i uczciwie. Są zachowane najwyższe standardy, a każdy towar jest potwierdzony polską fakturą VAT. To oznacza, że klienci nie muszą myśleć o odprawie celnej i transporcie. Dostarczenie towarów Zamówienie może zostać dostarczone pod dowolny adres w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Nie wszyscy mają świadomość, że działalność firmy opiera się także na handlu detalicznym.

Sprawne i szybkie dostawy

Wszystkie zamówienia na import z Chin są realizowane bardzo sprawnie. Powinieneś przesłać zdjęcie produktu, który chcesz sprawdzić. Jeśli dany produkt nie będzie dostępny to firma Discolm poszuka zbliżonego towaru. Warto mieć na uwadze, że zamówienie może zawierać kilka różnych produktów, ale nie może być niższe niż na kwotę 3500 brutto. Następnie przedstawiciele Discolm muszą skontaktować się z dostawcami chińskimi i przedstawić im zamówienie. Zamówienie zostaje złożone do magazynu, gdy uzgodniona zostanie cena i potwierdzona zostanie dostępność towaru. Towar zostaje wysłany do Polski po zrealizowaniu zamówienia.

Transport może się odbywać nie tylko drogą lotniczą, ale również morską (przeważająca większość zamówień w Discolm dociera do Polski właśnie tą drogą). Wszelkie sprawy formalne powinny zostać załatwione przed wysyłką. Trzeba dodać, że produkty możesz odebrać także w polskim magazynie. Takie rozwiązanie jest doskonałe dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z importowaniem towarów. Jest też opcja konsultacji online, jeśli coś jest dla Ciebie nie jasne. Konsultacje trwają około godziny, a potem klient otrzymuje materiały dotyczące tematów poruszanych w trakcie spotkania.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.discolm.pl/

Redakcja adpensite.pl

Zajmujemy się doradztwem w kwestiach związanych z marketingiem i biznesem. Dzielimy się wiedzą i nowinkami o reklamie, internecie i social mediach.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

jak inwestować w akcje
Filtr powietrza
doradca podatkowy

Jesteś zainteresowany reklamą?