Grawer na długopisie - jaki powinien być?

Grawer na długopisie - jaki powinien być?

.

Metalowy długopis z grawerem to piękna, oryginalna i gustowna pamiątka. Idealny prezent na wyjątkowe okazje, użyteczny, poręczny a do tego praktyczny. Długopis z grawerem możemy sprezentować dziecku z okazji ukończenia studiów czy zdanej matury, nauczycielowi wychowawcy z okazji ukończenia szkoły, żonie z okazji awansu czy pracownikowi z okazji odejścia na emeryturę. Możliwości jest mnóstwo, ważne, aby grawer i model długopisu był odpowiednio dobrany, do okazji, do osoby do stylu obdarowanego

.

Jak wybrać grawer idealny?

Stosując długopis jako nośnik reklamy, przesłania czy życzeń musimy pamiętać, że ta forma reklamy musi być maksymalnie skondensowana. Nie możemy pozwolić sobie na rozciągłe myśli czy przydługie slogany reklamowe. Treść musi być krótka i zwięzła, aby mogła zmieścić się w polu przeznaczonym do graweru. Jak już wspomnieliśmy wyżej, grawer przede wszystkim musi pasować do okazji. Dla przykładu grawer na długopisie dla nauczyciela, może zawierać jakąś znaną, życiową sentencję, lub krótkie życzenia, grawer na długopisie dla chłopaka jakiś miłosny cytat, lub krótkie wyznanie miłości, natomiast grawer na długopisie dla pracownika czy szefa krótkie słowa uznania, oraz na przykład pamiątkową datę. Grawer laserowy daje możliwość stworzenia trwałej i eleganckiej pamiątki, aby całość komponowała się dobrze, należy dobrać odpowiednią, gustowną czcionkę, a także model długopisu, na którym zostanie wykonany grawer. Oferta długopisów metalowych przeznaczonych do grawerowania laserowego jest bardzo duża, dlatego z pewnością każdy może wybrać taki model, który najlepiej dopasuje się do osoby obdarowywanej.

.

Długopisy z grawerem

Długopis z grawerem to doskonały pamiątkowy prezent, ale także świetny gadżet reklamowy, mogący posłużyć firmie za stylowy upominek dla ważnych klientów, a także jako eleganckie narzędzie pracy, reprezentujące firmę podczas spotkań biznesowych. Wybierając długopis z grawerem do celów marketingowych, powinniśmy zwrócić uwagę na jego stylistykę. Jeżeli nie prowadzimy agencji kreatywnej, nie jesteśmy charakterystycznym freelancerem, a nasza działalność nie jest związana z rozrywką lub dziećmi, zdecydowanie powinniśmy odpuścić sobie kolorowe, fikuśne korpusy długopisów. Klasyka jest dobra, dlatego warto w nią inwestować. Stonowany, elegancki, gustowny korpus długopisu, połączony z subtelnym grawerem sprawi, że otrzymamy uniwersalny i niezwykle użyteczny gadżet reklamowy. Doskonały zarówno jako niezbędna część wyposażenia biura prezesa, jak i przydatny i gustowny upominek dla wieloletniego partnera biznesowego. W zależności do tego, do jakich celów chcemy użyć długopisu, grawer może zawierać firmowy slogan reklamowy, misję firmy czy tak zwane CTA – call to action. Grawerowanie laserowe tworzy subtelny, ale dobrze czytelny napis o bardzo dużej trwałości. Z tego względu długopisy z grawerem to świetny, pamiątkowy upominek.

.

Napisano 2019-02-15 0 1287

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Porównaj 0
Poprzedni
Następny

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out