Organizujesz ślub? Zamów oryginalny długopis do księgi gości!

Organizujesz ślub? Zamów oryginalny długopis do księgi gości!

Organizując ślub i przyjęcie weselne, każda para młoda dokłada wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Obecnie młodzi starają się zapewnić swoim gościom jak najlepsze rozrywki, aby impreza była niezapomniana. Ważne jest również, aby pozostały po niej nie tylko miłe wspomnienia, ale jakieś pamiątki, uwieczniające kto bawił się z nami w tym dniu. Dobrym pomysłem jest stworzenie księgi kości, w której każdy obecny na imprezie będzie mógł napisać kilka słów od siebie dla nowożeńców. Mogą to być życzenia, miłe słowo, inspirujący cytat, lub po prostu coś śmiesznego. Księgi gości z reguły są atrakcyjne zdobione, często spersonalizowane na potrzeby pary młodej, dzięki temu taka księga może stanąć na domowej półce i być atrakcyjnym dodatkiem, a zarazem pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Księga z dodatkami – co zrobić, żeby jeszcze lepiej upamiętnić wyjątkowy dzień ślubu?

Księga gości to bardzo fajny pomysł, który możemy połączyć z miłym podarunkiem dla przybyłych gości. Jak to zrobić? Na przykład za pomocą długopisów z grawerem. Elegancki długopis z grawerem, przedstawiającym inicjały nowożeńców i datę ślubu możemy rozdać gościom już na początku przyjęcia, dzięki czemu będą mogli użyć ich do wpisu w księdze, a później zabrać do domu na pamiątkę. Stylowe długopisy na prezenty dla gości weselnych to niezwykle oryginalny, a zarazem sympatyczny upominek, który będzie nie tylko pamiątką, ale również przydatnym narzędziem. Długopis na wesele to niebanalna forma obdarowania gości, dlatego z pewnością zostanie miło przez nich przyjęta.

Jaki długopis wybrać na prezent dla gości weselnych?

Długopis na prezent powinien być przede wszystkim trwały, elegancki i funkcjonalny. Kupując długopis na wesele, który ma posłużyć do wypisywania życzeń, ale również ma być pamiątką dla gości, powinien być gustowny, z tego względu warto wybrać metalowy długopis z grawerem. W ofercie firmy AdPensite znajduje się bardzo duży wybór metalowych długopisów, a firma oferuje również usługę znakowania grawerem laserowym lub innymi metodami takimi jak tampodruk czy sitodruk. Grawer laserowy jest to jednak najtrwalsza i najbardziej gustowna metoda znakowania, z tego względu długopis na prezent najlepiej będzie prezentował się z eleganckim, subtelnym grawerem.

Napisano 2018-11-26 0 1174

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Porównaj 0
Poprzedni
Następny

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out