Długopisy metalowe z grawerem

Długopisy metalowe z grawerem

.

Długopisy reklamowe metalowe z grawerem. Trwałość, precyzja i elegancja w jednym!

Spośród metod znakowania długopisów reklamowych, grawer charakteryzuje się wysoką precyzją i trwałością, a to nie wszystkie jego zalety. Kiedy zatem warto zdecydować się na tego typu formę nanoszenia loga, na czym ona polega i jakie niesie jeszcze ze sobą korzyści?

.

Grawer laserowy to jedna z najnowocześniejszych technik nanoszenia wzorów na reklamowe długopisy z napisem. Zastosowanie znajdują tutaj precyzyjne urządzenia sterowane numerycznie, które nie tylko idealnie odwzorowują nawet najmniejsze i najbardziej skomplikowane detale, ale robią to błyskawicznie, co pozwala na wyprodukowanie dużej partii długopisów reklamowych w krótkim czasie. To z kolei przekłada się na to, że zyskujemy świetną jakość produktu będącego równocześnie stosunkowo tanim długopisem reklamowym. Koszty grawerowania długopisów z logiem są bowiem dużo niższe od kosztów wykonania nadruku za pomocą innych metod nanoszenia wzorów, takich jak sitodruk czy tampodruk.

.

Grawerowane długopisy metalowe – szybko, tanio i… ekskluzywnie

Długopisy i ołówki reklamowe z grawerem są zatem tanie i szybkie w produkcji, a równocześnie charakteryzują się precyzyjnym i trwałym odwzorowaniem napisu czy loga. To jednak tylko jedna strona tej technologii znakowania gadżetów reklamowych. Tradycyjny grawer jest bowiem formą zdobienia, która niesie ze sobą swojego rodzaju przekaz, gdzie główną rolę odgrywają kunszt i elegancja. Wyczuwalne palcami wgłębienia grawera wywołują skojarzenia z artyzmem i czymś na wskroś luksusowym. Z tego powodu na ekskluzywnych akcesoriach piśmienniczych, takich jak stylowe pióra wieczne, nie stosuje się innego znakowania niż grawer. Zgoła najtańsza forma nanoszenia wzorów okazuje się najlepiej współgrać z gadżetami reklamowymi pochodzącymi z najwyższej półki.

.

Tym samym długopisy reklamowe metalowe z grawerem stanowią jeden z najlepszych gadżetów promocyjnych dla strategicznych kontrahentów czy cennych klientów. Przy takim zastosowaniu warto, aby dystrybutor długopisów dostarczył nam produkty jak najwyższej jakości, takich marek jak Parker czy Waterman.

.

Napisano 2018-10-02 0 796

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Porównaj 0
Następny

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out