Gadżety ekologiczne z nadrukiem - etyczne reklamowanie firmy

Gadżety ekologiczne z nadrukiem - etyczne reklamowanie firmy

.

Wielu przedsiębiorców zmaga się z dylematem, jak promować swoje produkty i usługi, nie przyczyniając się do zaśmiecania planety. Na szczęście nie musimy ograniczać się do reklam wirtualnych – równie ekologiczne mogą być nietypowe gadżety reklamowe, np. długopisy z własnym nadrukiem. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

.

Bycie eko – moda czy styl życia?

Od pewnego czasu zwracamy coraz większą uwagę na to, jak eksploatujemy środowisko. Zachłyśnięcie się niepohamowanym konsumpcjonizmem doprowadziło do wielu szkód – często nieodwracalnych. Nic dziwnego, że w pewnym momencie przyszło otrzeźwienie i różnego rodzaju próby życia w zgodzie z naturą. Zaczęliśmy oszczędzać prąd i wodę, robić świadome zakupy oraz segregować odpady. Zaopatrujemy się również w różnego rodzaju eko gadżety, takie jak wielorazowe torby na zakupy oraz drewniane sztućce zastępujące te plastikowe.

Takie działania mają ogromny wpływ zarówno na nasze zdrowie, jak i kondycję środowiska naturalnego. Rezygnując z korzystania z pojazdów spalinowych, zażywamy więcej ruchu i wdychamy znacznie czystsze powietrze. Zapobiegamy niekorzystnym zmianom klimatycznym oraz ginięciu gatunków zwierząt i roślin, a dodatkowo zmniejszamy koszty codziennego życia. Dzięki kupowaniu mniejszej liczby produktów oraz oszczędzaniu wody mamy więcej pieniędzy na własne przyjemności i spełnianie marzeń.

.

Jak dbać o środowisko?

Co możemy zrobić, by być bardziej eko? Po pierwsze: należy ograniczyć emisję spalin. Jeśli mamy taką możliwość, warto dojeżdżać do pracy rowerem, hulajnogą lub dostawać się do biura na piechotę. Możemy również zainwestować w pomocne gadżety ekologiczne, które ułatwią nam dbanie o środowisko. Mogą to być na przykład płócienne torby, woreczki na zakupy (pomocne przy kupowaniu małych warzyw i owoców, np. pomidorków koktajlowych czy truskawek), wielorazowe pojemniki na żywność (które możemy wykorzystać podczas zabierania jedzenia z restauracji na wynos) lub butelka filtrująca do wody. Artykułami ekologicznymi mogą być także wszelkiego rodzaju produkty biodegradowalne, które nie zostawią na naszej planecie trwałego śladu (w przeciwieństwie do wszechobecnego plastiku).

.

Ekologiczne gadżety reklamowe

Wielu świadomych przedsiębiorców staje przed dylematem: jak promować swoją firmę, nie zanieczyszczając jednocześnie środowiska i postępując zgodnie z własnymi przekonaniami? Rozwiązaniem mogą być ekologiczne gadżety promocyjne. Na rynku możemy znaleźć nie tylko klasyczne, drewniane ołówki, ale również długopisy wykonane z makulatury. Ich funkcjonalność nie odbiega od plastikowych i metalowych odpowiedników – są bardzo wygodne, trwałe i bez przeszkód można je pokryć wybranym przez siebie nadrukiem, np. logo marki. Postawienie na długopisy ekologiczne reklamujące naszą firmę wyśle sygnał, że prowadzą ją odpowiedzialne, świadome osoby wyznające godne podziwu wartości. Z pewnością wielu klientów będzie chciało utożsamić się z kimś takim i z radością podejmie z nami współpracę, mając przy tym czyste sumienie.

Napisano 2019-09-27 0 468

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Porównaj 0
Poprzedni
Następny

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out