Efektowny upominek, czyli co wygrawerować na długopisie, żeby nie dało się o nim zapomnieć?

Efektowny upominek, czyli co wygrawerować na długopisie, żeby nie dało się o nim zapomnieć?

.

Długopis z grawerem to niezwykle efektowny, trwały i przydatny gadżet zarówno reklamowy, jak i upominkowy. Niemal każdy z nas, każdego dnia używa długopisu. W pracy, w domu, w szkole, na uczelni, w urzędzie. Mimo wszechobecnej komputeryzacji i zalewu urządzeń mobilnych tradycyjne narzędzia piśmiennicze, takie jak długopis i ołówek wciąż dzierżą swoją mocną pozycję i są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu, biura oraz placówki publicznej. Z tego właśnie powodu długopis z nadrukiem lub grawerem jest świetnym pomysłem na prezent zarówno dla lojalnych, lub potencjalnych klientów, jak i pamiątkowy upominek dla kogoś bliskiego, z okazji ważnego wydarzenia.

.

Grawer na długopisie reklamowym

Długopisy reklamowe to już od dawna jeden z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych. Dzięki temu, że są niedrogie, kompaktowe, mają różne kolory, formy, oraz design i łatwo można je personalizować, firmy chętnie decydują się na taką formę reklamy. Zwłaszcza te firmy, którym zależy na niskich kosztach a wysokiej skuteczności promocji. Metalowy długopis z grawerem to niezwykle elegancki prezent, który można przeznaczyć dla wyjątkowych klientów, stałych kontrahentów, czy też ważnych osób w firmie. Delikatne logo naszej firmy lub krótki slogan reklamowy umieszczony w sposób subtelny na takim długopisie będzie skutecznie przypominał o naszej firmie, służąc obdarowanemu przez długi czas. Oprócz długopisów metalowych możemy wybrać długopisy plastikowe na firmowe gadżety reklamowe. Firma AdPenSite, będąca doświadczonym producentem i dystrybutorem długopisów oraz innych gadżetów reklamowych, posiada w swojej ofercie niezwykle bogaty wybór różnych modeli długopisów reklamowych. Mnogość wzorów i kolorów gwarantuje, że każda firma, z każdej branży będzie mogła wybrać coś dla siebie. Firmowe długopisy promocyjne Kalido Solid, będące autorskim produktem AdPenSite to niezwykle trwałe i efektowne długopisy, które idealnie spełnią się w roli gadżetu dla stałych klientów, a także dla potencjalnych klientów, odwiedzających firmowe stoisko na targach branżowych.

.

Grawer na długopisie dla ucznia lub nauczyciela – funkcjonalna pamiątka na wyjątkową okazję

Wybierając długopis z grawerem dla bliskiej osoby z okazji wyjątkowego wydarzenia, dobrze jest wymyślić chwytliwy i krótki grawer, który nie zdominuje długopisu, ale będzie niósł jakiś przekaz. Grawer na długopisie dla ucznia może być dedykacją lub też krótką sentencją z jakąś mądrą życiową poradą. Z kolei grawer na długopisie dla nauczyciela, na przykład wychowawcy klasy, powinien być formą treściowego podziękowania za wkład pracy. Grawer na długopisie dla chłopaka, kogoś bliskiego, kochanego to może być wyznanie miłości, lub deklaracja. W Internecie znajdziemy mnóstwo sentencji na grawer, złotych myśli, krótkich sloganów, które zmieszczą się na długopisie, a będą niosły ze sobą jakiś przekaz. Ważne, aby dobrać taki tekst, który będzie adekwatny do sytuacji, okazji, a także relacji łączących obdarowanego z obdarowującym. Tekst nie musi być długi, czasami krótkie „kocham Cię, czy „dziękujemy”, wystarczy, żeby przekazać to, co najbardziej istotne.

.

Napisano 2019-06-28 0 239

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Porównaj 0
Poprzedni
Następny

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out