Pamiątkowe prezenty z okazji ukończenia nauki - jak wybrać funkcjonalny i trwały upominek na wyjątkową okazję.

Pamiątkowe prezenty z okazji ukończenia nauki - jak wybrać funkcjonalny i trwały upominek na wyjątkową okazję.

.

Ukończenie szkoły, studiów, zdana matura, zdany egzamin czy zdobycie dyplomu to bardzo szczególne chwile, które warto świętować. Pewne etapy w życiu zasługują na to, aby je odpowiednio podkreślić, na przykład obdarowując kogoś wyjątkową pamiątką, która będzie symbolizować kolejny krok. Zastanawiając się co kupić na tę specjalną okazję, dla syna, córki, męża, żony czy wnuka, warto pomyśleć o prezencie funkcjonalnym, który równocześnie będzie pamiątką przypominającą o tym dniu, a także o osobie obdarowującej.

.

Wyjątkowy prezent na nową drogę życia

Ukończenie szkoły przez dziecko to bardzo ważne wydarzenia dla każdego rodzica. Bez względu na to, czy to szkoła podstawowa, średnia czy studia wyższe, za każdym razem towarzyszą temu ogromne emocje. Duma, połączona ze wzruszeniem i ogromną radością. Takie ważne chwile w życiu starajmy się jakość uczcić, upamiętnić, aby jeszcze bardziej podkreślić ich wagę. Podarowanie drobnego pamiątkowego upominku z okazji ukończenia pewnego etapu edukacji, to świetny pomysł podkreślający i doceniający sukces bliskiej osoby. Elegancki długopis z grawerem w postaci mądrej sentencji czy dedykacji to doskonałe rozwiązanie na prezent z okazji zakończenia studiów. Prezent na magisterkę powinien nieść ze sobą przesłanie, fajnie, jeżeli będzie mógł przez długi czas przypominać o tym ważnym dniu, a przy okazji być przydatny. Dobrej jakości, elegancki i trwały długopis przyda się niemal w każdej pracy, dlatego ten rodzaj gadżetu świetnie sprawdzi się jako prezent na licencjat, czy też prezent za zdanego magistra.

.

Coś przydatnego dla kogoś bliskiego – jak wybrać oryginalny prezent dla córki?

Zastanawiając się co kupić córce, która właśnie zdobyła tytuł doktora, lub co podarować synowi za zdaną maturę warto postawić na prezent, który zostanie z dzieckiem na dłużej. Fajnym dodatkiem do głównego prezentu, jest jakaś symboliczna pamiątka. Metalowy długopis z grawerem dla doktora nauk medycznych lub oryginalny ekologiczny długopis z nadrukiem dla absolwenta kierunku ochrona środowiska, a może nowoczesny, designerski touch pen dla maturzysty, który planuje rozpocząć studia Informatyczne. Długopis z nadrukiem czy grawerem to niedrogi, a bardzo oryginalny i użyteczny gadżet, który będzie mógł służyć obdarowanemu przez lata. Prezenty z okazji ukończenia nauki nie muszą być wcale kosztowne czy wystawne, czasami wystarczy drobny gest, symboliczna pamiątka, która pokaże, jak bardzo cieszy nas sukces dziecka i na kolejne lata będzie dodawała mu otuchy i przypominała o tym, że zawsze ma wsparcie w najbliższych. Nadruk lub grawer będący dedykacją, lub jakąś mądrą, złotą myślą może stać się zarówno życiowym drogowskazem, jak i kojącą serce pamiątką, w trudnych chwilach dorosłego życia.

.

Napisano 2019-06-18 0 375

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Porównaj 0
Poprzedni
Następny

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out