Lista produktów producenta Waterman

Długopisy reklamowe Waterman


Amerykańska firma Waterman należy do czołówki producentów eleganckich i stylowych artykułów piśmienniczych. Jeszcze do niedawna największy konkurent Parkera, dzisiaj zjednoczony z nim pod egidą koncernu Sanforda. Najważniejsze jednak, że nadal produkuje wysokiej klasy pióra wieczne, pióra kulkowe i stylowe długopisy o klasycznie gustownym designie.


Jak pióra Waterman zmieniały świat akcesoriów piśmienniczych


Początki firmy sięgają lat 80. XIX wieku, gdy Lewis Edson Waterman, doradca ubezpieczeniowy z Nowego Yorku, zdecydował się zaprojektować wieczne pióro na miarę swoich potrzeb. Zapoczątkował on tym samym niezwykle ciekawą drogę rozwoju artykułów piśmienniczych, pełną innowacji i udoskonalania produkowanych przez firmę Waterman akcesoriów. To właśnie ta marka wprowadziła pierwsze pióra z klipsem, które można było wygodnie chować do kieszeni, bez obawy jego zgubienia. Dzisiaj wszystkie długopisy z nadrukiem mogą wykorzystywać ten wynalazek, ponieważ często klipsy wykorzystywane są jako dyskretny nośnik reklamowy, na którym umieszcza się logotyp przedsiębiorstwa. To jednak nie wszystkie innowacje firmy. Do jej sukcesów należy również wynalezienie systemu automatycznego napełniania pióra, a także wprowadzenie najpierw szklanych, a później plastikowych nabojów. I co najważniejsze, Waterman jako jedyny producent piór dawał gwarancje 100 lat na model swojego pióra 100 Years Pen.


Klasyka i elegancja długopisów Waterman – czyli stylowy gadżet reklamowy


Nie istnieje chyba żaden inny producent długopisów reklamowych, który może pochwalić się tak długą i bogatą w innowacje historią, jak marka Waterman. Z tego względu długopisy waterman są  niezwykle eleganckim, a nawet ekskluzywnym gadżetem reklamowym. Taki stylowy zestaw prezentowy Waterman złożony z pióra wiecznego, kulkowego lub stylowego długopisu, na którym znajduje się specjalnie wygrawerowany lub naniesionym nadrukiem napis, to nie tylko forma promocji, ale przede wszystkim wyraz uznania dla klienta, którego decydujemy się obdarować tego typu upominkiem. Produkty tak wysokiej klasy są bowiem idealnym prezentem, który podkreśla również prestiż naszej własnej marki, jako tej, która hołduje wszystkiemu, co najlepsze. 

Porównaj 0

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out