El Primero 

El Primero

Oto on!
Nowoczesny, świeży design, wyprodukowany w Polsce od podstaw — długopis El Primero.

Zastrzeżony wzór i najlepsze materiały, zapewniają niezrównaną jakość w stosunku do ceny. Dzięki kombinacji kolorów klipa i korpusu możemy uzyskać szeroki wachlarz opcji. Kształt długopisu pozwala na zastosowanie takich technologii nadruku jak sitodruk i tampodruk. Duży szeroki klip jest stworzony do przekazania treści reklamowej, o co pytają i proszą klienci.

.

Długopisy El Primero

.

El Primero to odpowiedź na wciąż rosnące wymagania, które stawiamy przed gadżetami reklamowymi. Oryginalne i funkcjonalne wzornictwo, bardzo bogata kolorystyka i naprawdę duża powierzchnia zadruku – to najważniejsze cechy. Dla większości z nas istotna będzie również informacja, że długopisy El Primero produkowane są w Polsce.

.

El Primero – długopis do zadań specjalnych

.

Co takiego wyjątkowego jest w tych długopisach? Zacznijmy od rzeczy najważniejszych. Rewelacyjnie sprawdzają się jako gadżety reklamowe. A to ze względu na bardzo dużą powierzchnię zadruku. Wzory mogą być naniesione zarówno na jego korpusie, jak i na całym klipie. Te elementy są na tyle duże, że można pozwolić sobie na zamieszczenie znacznie większych napisów czy grafik lub większej ilości tekstu. Całość przekazu reklamowego będzie dzięki temu bardzo czytelna. 

.

Wyróżnij się jakością, wyróżnij się kolorem

.

Wśród długopisów plastikowych El Primero wyróżnia najwyższa jakość użytych do jego produkcji materiałów. To z kolei przekłada się na jego większą trwałość. Nie mniej ważne jest, że jego kształt i wielkość pozwalają na zastosowanie technik tampodruku i sitodruku. Zalety El Primero to nie tylko wielkość i kształt. Mocno wyróżniają je również piękne kolory. Spośród trzech podstawowych wersji: Solid, White i Color można wybrać taką, która najlepiej będzie współgrała z założoną estetyką i finalnym projektem. Do wyboru mamy naprawdę sporo opcji i kombinacji kolorystycznych. A jeśli dodamy do tego możliwość naniesienia indywidualnych wzorów, to finalnie otrzymujemy piękny, mocno wyróżniający się gadżet reklamowy. 

.

Uzupełnij materiały firmowe o El Primero

.

Wśród materiałów promujący i reprezentujących firmę powinny znaleźć się długopisy reklamowe lub długopisy z logo firmowym. Wybierając te odpowiednie, na pewno kierujemy się ich trwałością, funkcjonalnością i odpowiednią relacją ceny do jakości. Jesteśmy przekonani, że te wymagania spełniają długopisy El Primero i będą doskonale reprezentować firmę.


Ładowanie...

Porównaj 0

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out