Długopisy ekologiczne 

Długopisy ekologiczne

Długopisy ekologiczne

 

Na rynku pojawia się coraz więcej przedmiotów, dzięki którym możemy jeszcze pełniej przekazać swoje wartości. Jeśli reprezentujesz markę, firmę czy branżę dla których ważne są ekologia czy zrównoważony rozwój – mamy coś dla Ciebie: długopisy ekologiczne.

.

Długopis z makulatury

.

Jak się okazuje, materiał ma ogromne znaczenie. Nasza propozycja to długopisy eko papierowe.

Są równie funkcjonalne jak ich plastikowe odpowiedniki. Jednak ich przewaga tkwi w tym, że od razu przywodzą na myśl odpowiednie, „zielone” skojarzenia. Długopisy eco bardzo dobrze wyglądą w podstawowej formie kolorystycznej, kojarzącej się z poddaną recykingowi makulaturą, naturalnym  papierem. Ale, tak jak większość przedmiotów reklamowych, i ten można dość łatwo spersonalizować. Długopisy ekologiczne z logo, nazwą firmy czy ciekawym hasłem lub innym charakterystycznym zdobieniem będą świetną reprezentacją marki.

 

Długopisy ekologiczne z nadrukiem

.

Eko długopis nie musi być „szary”. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji kolorystycznych: od naturalnego koloru papieru, przez jasne i żywe barwy, aż po czerń. Nie tylko kolor będzie reprezentować Twoją markę – długopisy eko z nadrukiem zrobią to jeszcze lepiej. W zasadzie całą jego powierzchnię można pokryć pożądanym wzorem. Do wyboru mamy zadruk jedno- lub wielokolorowy. Wzory na papierowej powierzchni nanosimy metodami: tampodruku i sitodruku, w tym sitodruku 360º. 

.

Długopisy reklamowe – ekologiczne wyzwania

.

Nawet jeśli profil Twojej firmy nie jest związany z ekologią, warto pójść właśnie w tę stronę. Odpowiedzialność za środowisko naturalne czy bycie eko-pozytywnym to cechy marek i firm, których współcześni odbiorcy często poszukują. A i my sami zdajemy sobie sprawę z tego, że powinniśmy wspierać rozwiązania, które są bardziej po stronie natury. Nawet, jeśli są to rzeczy tak niewielkie, jak wybór długopisu ekologicznego. Producenci doskonale wiedzą o tym i starają się projektować takie gadżety reklamowe, które staną na wysokości zadania i będą bardziej eco-friendly.

Katalog

Producent
Porównaj 0

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out