Długopisy z grawerem 

Długopisy z grawerem

Długopisy z grawerem – elegancja i trwałość

.

Grawer jako technika nanoszenia wzoru na długopis doskonale sprawdza się w personalizowaniu przekazu. Jest na pewno najbardziej eleganckim rozwiązaniem spośród wszystkich innych technik. A ponadto rozwiązaniem bardzo trwałym. Długopisy z grawerem doskonale sprawdzają się jako narzędzie reklamowe czy element wizerunkowy. Są również bardzo często i chętnie wybierane jako prezent.

.

Długopis z napisem w formie grawerowanej to świetne narzędzie reklamowe. Pozwala wyróżnić się spośród tak wielu innych, podobnych gadżetów. Dlaczego? Ponieważ jest traktowany jako przedmiot bardziej trwały, wartościowy. Jeśli chcesz podkreślić takie swoje cechy jak: profesjonalizm, stabilność, dbanie o jakość wybierz właśnie długopisy z grawerem. Nawet, jeśli będą to tanie długopisy, a nie te z najwyższej półki, osiągniesz podobny efekt wizerunkowy.

.

Wybierz grawer, by na powierzchnię długopisu nanieść logotyp firmy, hasło reklamowe lub inny przekaz, z którym chcesz być kojarzony. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje, kształty i kolory długopisów, które dopasujesz do swoich potrzeb. Pożądany wzór naniesiemy grawerem laserowym – dzięki niemu otrzymujemy bardzo precyzyjnie wycięty wzór, trwały i elegancki.

.

Długopisy z grawerem na prezent

.

Pomimo tego, że elektronika zdominowała nasze życie, przyrządy do ręcznego pisania nie odchodzą do lamusa. A wręcz przeciwnie – wciąż uwydatniają status społeczny i intelektualny posiadaczy. Warto pamiętać o symbolice takiego podarunku. Pióra i eleganckie długopisy, jako przyrządy pisarskie, to atrybut ludzi rozsądnych, mądrych, sumiennych.

.

Na długopisie, który ma być prezentem, wygrawerować można imię, nazwisko lub sentencję, życzenia, a także fragment ozdobnego wzoru. Okazji, by go podarować jest mnóstwo: imieniny, urodziny, awans zawodowy, zakończenie lub rozpoczęcie edukacji i dużo, dużo więcej. Długopis z grawerem dla nauczyciela to rzecz bardzo często wybierana jako podarunek i forma podziękowania np. na zakończenie roku szkolnego. Taki długopis staje się świetną pamiątką, która przypomni ważne wydarzenie, dobre chwile lub istotne osoby.

Katalog

Producent
Porównaj 0

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out