Długopisy z nadrukiem 

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem – niezwykły charakter zwykłych rzeczy

Długopisy z nadrukiem to nieśmiertelny i wciąż bardzo popularny gadżet reklamowy. Jak go wyróżnić i powiązać ze swoją marką, branżą?

Wybierając właściwy model i kolor – szczególnie jeśli ma służyć celom promocyjnym (np. podczas eventu) – warto spojrzeć na niego oczami odbiorcy. Jaki kolor, kształt, materiał wykonania lub dodatkowa funkcja jemu właśnie by odpowiadały? Rozwiązanie tej kwestii to 80% sukcesu. Nikt nie chce gadżetów, które nie przypadły mu do gustu. Owszem, weźmie je, ale czy zwróci na nie szczególną uwagę? Co innego, jeśli dostaje rzecz, z którą w jakiś sposób może się zidentyfikować – czy to przez kolor, czy materiał wykonania, czy bardzo ciekawy wzór.

.

Długopisy z nadrukiem takie, jak Twoja marka

Potraktuj ofertę AdPenSite jak narzędzie w swoich rękach. Możesz wybierać spośród wielu materiałów, kształtów, kolorów. W każdym z tych przypadków dostosujemy odpowiedni rodzaj nadruku czy graweru, by nanieść na długopis pożądany wzór. To w największej mierze uzależnione jest od rodzaju materiału. Ale i tutaj pojawiają się opcje wyboru.

.

•  Metalowe długopisy

Są na pewno bardziej trwałe i eleganckie. Na tym materiale najlepiej sprawdza się nanoszenie wzoru metodą tampodruku lub wygrawerowanie go. 

.

•  Plastikowe długopisy

To najbardziej popularne modele. Sam plastik, jako materiał, daje wiele możliwości naniesienia nadruku. Jakie techniki mamy do wyboru? Wzór na plastikowym długopisie może być naniesiony jako tampodruk, sitodruk w jednym kolorze i sitodruk wielokolorowy (tzw. 360º) oraz w formie naklejek polimerowych. Trzeba jednak pamiętać, że zastosowanie określonej techniki zależy od finalnego rodzaju powierzchni i kształtu danego modelu.

.

•  Papierowe długopisy

Już jakiś czas temu długopisy wykonane z papieru zaczęły przebijać się na rynku. Chętnie wybierają je Ci, którzy chcą być kojarzeni z naturalnością, ekologią. Na tego rodzaju powierzchni stosujemy tampodruku jedno- i wielokolorowy, a także sitodruk jednokolorowy.

.

Eleganckie długopisy z nadrukiem czy te tańsze?

Długopis z nadrukiem nie musi być drogi. Tu raczej liczy się kreatywność, pomysł, który trafia w punkt. Tanie długopisy z nadrukiem również spełnią swoją funkcję, jeśli właściwie ją przemyślimy. Ale w przypadku bardziej wymagających odbiorców warto chociaż trochę się postarać i wybrać model, który jest elegancki, funkcjonalny i trwalszy.

Katalog

Producent
Porównaj 0

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out