Kategorie 

Kategorie

Długopisy z nadrukiem

Nie ma żadnych wątpliwości, że najprostszym, najszybszym i najtańszym sposobem promocji przedsiębiorstwa są długopisy z nadrukiem.  Współczesne technologie drukowania pozwalają na bezproblemowe pokrycie wybranych modeli długopisów wielokolorowym motywem lub logo. W ten sposób możemy całkowicie spersonalizować nasz gadżet reklamowy, który jest niezwykle skutecznym nośnikiem promocyjnym, dostępnym niemalże od ręki dla każdego przedsiębiorstwa. Oferujemy niezwykle bogaty asortyment długopisów z nadrukiem nanoszonym w najbardziej popularnych technologiach, takich jak tampodruk, sitodruk oraz sitodruk 360⁰.

 

Długopisy z grawerem

Eleganckie i gustowne upominki promocyjne są nie tylko doskonałym sposobem na wyróżnienie klienta, ale również na podniesienie prestiżu naszej firmy w jego oczach. Metalowe długopisy z grawerem charakteryzują się stylową elegancją i wysoką jakością wykonania. Oferujemy zarówno klasyczne, jak i bardziej designerskie, różnokolorowe, które prezentują się pięknie i doskonale nadają się na nieco bardziej wyszukany gadżet reklamowy. Standardowy grawer laserowy obejmuje powierzchnię 10 cm², możliwa jest jednak personalizacja pod wskazane przez klienta wytyczne.

 

Touch pen

Obok tradycyjnych długopisów, coraz częściej zastosowanie w promocji marki znajdują rysiki do ekranów dotykowych, czyli touch peny, które przypominają z wyglądu stylowe długopisy. Praktycznie każdy posiada dzisiaj smartfona lub tableta, do których użytkowania można wykorzystać Touch pen z nadrukiem. W naszej ofercie dostępne są touch peny w różnych kolorach z możliwością naniesienia grawera laserowego lub nadruku w technologii sitodruku albo tampodruku.

 

Długopisy ekologiczne

Ochrona środowiska nigdy nie była tak istotna, jak dzisiaj. Dlatego warto wspierać ją na każdym froncie. W ekologiczną ideę życia i funkcjonowania we współczesnym świecie świetnie wpisują się długopisy ekologiczne, które są wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu lub tworzyw biodegradowalnych, takich jak papier czy bio-plastic. W naszym asortymencie znajdują się różnokolorowe długopisy papierowe oraz długopisy papierowo-plastikowe, na których wykonujemy nadruki w technologii sitodruku i tampodruku.

 

Ołówki reklamowe

Alternatywą dla tradycyjnych długopisów są ołówki reklamowe z nadrukiem, które świetnie nadają się do promocji różnego rodzaju przedsiębiorstw z branż technicznych, chociaż nie tylko. W naszej ofercie dostępne są ołówki o zróżnicowanych rozmiarach i w dwóch kolorach – stylowej czerni oraz klasycznym, naturalnym odcieniu. Nadruki na ołówki reklamowe wykonywane są za pomocą tampodruku lub sitodruku.

 

Długopisy reklamowe El Primero

Plastikowe długopisy El Primero to jedne z najbardziej uniwersalnych modeli, na których można wykonywać nadruki w każdej technologii druku. Dodatkowo ich budowa pozwala na oklejanie za pomocą naklejek polimerowych. Na uwagę zasługuje również możliwość dokonywania na nich nadruków w nowoczesnej technologii bezpośredniego druku cyfrowego o wysokiej rozdzielczości – Full kolor UV, który gwarantuje doskonałe krycie i przyczepność oraz wysoką intensywność kolorów. W naszej ofercie znajdują się różnokolorowe długopisy El Primero z szerokim klipsem, który daje dodatkową powierzchnię reklamową do wykorzystania.


Ładowanie...

Porównaj 0

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out