O nas

AdPenSite, wraz ze swoją szeroką gamą długopisów i ołówków reklamowych oraz świadczonymi usługami nadruku i graweru laserowego zajmuje ugruntowaną pozycję w branży artykułów reklamowych. Oferowane przez nas artykuły piśmienne stanowią doskonały nośnik reklamy, jaki każda firma może wykorzystać w bezpośrednim kontakcie z klientem. Dzięki niskiej cenie spełniają one wymagania budżetów marketingowych. Swoją międzynarodową reputację zbudowaliśmy na szybkim dostarczaniu jakościowych długopisów i ołówków reklamowych odpowiadających najwyższym wymaganiom klientów.

W swojej ofercie posiadamy m.in. tanie ekologiczne długopisy i długopisy z końcówką do obsługi ekranów dotykowych. Klientom poszukującym artykułów piśmiennych najwyższej jakości proponujemy znane na całym świecie elegancko zapakowane pióra i długopisy marek takich jak Parker i Waterman.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wnikliwym obserwacjom zmian zachodzących na rynku wraz z profesjonalnym zespołem i własną drukarnią wizje naszych klientów zmieniamy w rzeczywistość. Każdy może wybrać długopis najlepiej pasujący do kampanii reklamowej, spośród dostępnych 5 000 000 sztuk w naszym magazynie w Warszawie oraz możliwości nadruku, takich jak tampodruk, sitodruk i grawer laserowy.